Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Opis inwestycji

kafelki-gowlowna_2.png

Nowe Miasto

"Nowe Miasto" osiedle położone w zachodniej części Słupska, część dzielnicy Niepodległości.


Atutem inwestycji jest jej lokalizacja - to idealne miejsce dla osób pragnących mieć dostęp do infrastruktury miejskiej i możliwość szybkiego przemieszczenia się w różne rejony Słupska i okolic, a przy tym uwolnić się od miejskiego zgiełku i hałasu.


Na terenie osiedla powstaną (o wysokim standardzie) pięciopiętrowe budynki z windami, z garażami oraz wspólnym terenem rekreacyjnym.
Inwestycja została zaprojektowana w myśl najnowszych trendów w architekturze i technologiach. W szerokiej gamie oferowanych lokali znajdować się będą mieszkania o zróżnicowanym rozkładzie pomieszczeń, z balkonami i tarasami. Do lokali mieszkalnych przynależeć będą komórki lokatorskie oraz możliwość korzystania z części wspólnych tj. wózkownia, miejsce na rowery itp.


Teren zielony rozlokowany pomiędzy budynkami zapewni przestrzeń do wypoczynku i komunikacji.


Nowe mieszkania przekazywane będą w standardzie deweloperskim: (tynki, stolarka okienna PCW, instalacje elektryczne z osprzętem, instalacja telekomunikacyjna w technologii światłowodowej, TV oraz instalacja wodno-kanalizacyjna).